MÖBLER / Bord / Pelarbord 5886166
nr 588 6166
Pelarbord
Sent 1800-tal, längd: 80, djup: 60, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 15 juni 2009
kl 19:29:23
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr